KALİTE POLİTİKAMIZ

   AKTİVAL KİMYA, 10 Yılı aşkın bir süredir profesyonel, üstün hizmet anlayışı ile üretimden son kullanıcıya varan sürecin her aşamasında uzman kimyagerleri, kalite kontrolleri, ar-ge laboratuvarları, ambalajlama ve sevkiyatında uzmanlaşmış bir kadroyla çalışmaktadır. İlk günkü heyecanımızı her dem taze tutarken sektörümüzdeki yeni bilgi ve teknolojileri de yakından takip ediliyor, ürün geliştirme ve üretim sürecine bu yeni bilgi ve teknoloji uygulayarak dünya kalitesinde ürünler üretiyoruz.

   İmalatını gerçekleştirdiğimiz beş marka ve 600’ün üzerindeki ürünümüzün tamamı titiz ve itinalı çalışmalarımızın göstergesi ve tasdiki olmak üzere “TS EN ISO 9001:2008, ISO 10002:2004, ISO 22000:2005, TS EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007” Kalite güvence belgelerine haiz olarak Sağlık Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Üretim İzni, Çed Raporu ve Ruhsatına sahip üretim tesislerinde üretilmektedir.

   Türkiye’de endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri pazarındaki duruşu, oluşturduğu bayilik ağı sistemi, profesyonel satış-pazarlama ekipleri, konusunda uzman teknik personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vizyonudur. Aynı zamanda dünyanın dört bir yanına da gerçekleştirdiği ihracatta deterjan ve ekipmanlar ile birlikte LEAL ve NAXAUTO markalı ürünleri ile bir dünya markası olmak için hedef yükseltmiştir. LEWİNAX, LEALMİX ve ECOWİZA markalı ürünlerin üretimlerinde de dinamizmini artırarak, önemli projelere imza atmakta iç ve dış pazar potansiyelini sürekli arttırmaktadır.

Saygılarımızla.

 

LOGOGG